PL / SK

Dachy Regamet to jeden z czołowych producentów blachodachówek i blach trapezowych w Polsce. W swojej ofercie posiada także bogaty wybór akcesoriów dachowych i obróbek blacharskich wykonywanych na indywidualne zamówienia klientów.

Firma powstała w 1991 roku w Mielcu i od tego momentu sukcesywnie rozwija swoją działalność. W 1995 roku uruchomiono produkcję blach trapezowych, a w roku 2003 blachodachówek. Firma Dachy Regamet produkuje 7 wzorów blachodachówek: Maxima, Olimpia, Roma, Mona, Gloria, Panel, Dwumodułówka, szeroki asortyment trapezów: T7, T14, T18, T20, T20 Plus, T35 i T35 Plus oraz nowość – Blacha na Rąbek Stojący w dwóch szerokościach.

Od początku istnienia firma stawia na najwyższą jakość oferowanych produktów. Dlatego do ich produkcji używa tylko najlepszych surowców. Trwałość wyrobów gwarantuje technologia profilowania blach, które powlekane są specjalnymi powłokami organicznymi. Pokrycia dachowe z blachy powstają zgodnie z normą europejską, a jakość potwierdzają liczne certyfikaty oraz prestiżowe nagrody.

Od 2005 roku przedsiębiorstwo przez kilka lat otrzymywało statuetkę „Gazele Biznesu” dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy. W 2009 roku firma Dachy Regamet zajęła III miejsce w rankingu Diamenty Forbesa. Ponadto firma może pochwalić się wyróżnieniami „Lidera Budowlanego Podkarpacia” oraz „Firmy Godnej Zaufania”.

Nieustanny rozwój firmy Dachy Regamet pozwolił na stworzenie własnej sieci oddziałów i dilerów, która obejmuje województwo podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie, podlaskie o raz mazowieckie. Oferta przedsiębiorstwa kierowana jest zarówno do klientów detalicznych, jak i hurtowych.

Główny punkt sprzedaży i administracja znajduje się w Mielcu. Główny zakład produkcyjny w 2005 roku został przeniesiony do Rzemienia, gdzie zajmuje teren 30000m2. Hala produkcyjna obejmuje obszar 2100m2, a gotowe produkty składowane są w dwóch magazynach o powierzchni 500m2. Drugi zakład produkcyjny znajduje się w Jarosławiu, gdzie zostały uruchomione 4 linie produkcyjne.