facebook

Regamet

PRODUCENT POKRYĆ DACHOWYCH

Jesteś w: O firmie col-1 O firmie Aktualności

O firmie Aktualności

NOWOŚĆ Granite QUARTZ

Kwarcowa, elastyczna i odporna powłoka.

Powłoka o wyrazistej, wykończonej matowo powierzchni i fakturze minerału dostępna jest w 3 wariantach kolorystycznych podzielonych na dwie linie.

Granite® Quartz doskonale nadaje się do formowania na blachodachówki i blachy trapezowe, ale także do kształtowania za pomocą technik głębokiego tłoczenia, a elementy z niego wykonane można łączyć poprzez zaciskanie, nitowanie czy klejenie.

Stal z powłoką organiczną o grubości 45 µm i szklistym wykończeniu powierzchni imitującym minerał (Granite® Quartz produkcji ArcelorMittal).

Granite® Quartz posiada typową dla naturalnych minerałów błyszczącą i mieniącą się fakturę o różnorodnych fasetach, dzięki którym wykończenie powierzchni rodzi skojarzenia z pięknym kryształem. I tak, jak od płaszczyzn kryształu, światło odbija się od powierzchni blachy w sposób nieregularny, ożywiając tę nieustannie zmieniającą się teksturę. Twarda, strukturalna powierzchnia przypominająca minerały znakomita odporność na zarysowania dostępna w 3 kolorach: Brąz (RAL 8019), Grafit (RAL 7016), Czarny (RAL 9005).

Nowa, unikalna estetyka podlegająca ochronie Urzędu ds. Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHMI)*

* Wzór wspólnotowy nr 002347245 zarejestrowany przez ArcelorMittal Flat Carbon Europe S.A.

Zapraszamy do Naszych Oddziałów.

KONTAKT Z NAMI
CENTRALA
P.P.U.H "REGAMET" Sp.j K. Boroń, W. Tryba
ul. Wojsławska 14, 39-300 Mielec
e-mail: regamet@regamet.pl
tel: (17) 583 15 27

NIP: 817-10-02-607
REGON: 690018675
Pełna lista kontaktów