facebook

Regamet

PRODUCENT POKRYĆ DACHOWYCH

Jesteś w: Regamet O firmie Aktualności

O firmie Aktualności

Nowe oblicze firmy Regamet

Szanowni Państwo,
Od blisko 30 lat nasza firma intensywnie się rozwija, poszerza ofertę i zdobywa nowe rynki. W tym czasie staliśmy się jednym z czołowych producentów blachodachówek i blach trapezowych w południowo-wschodniej części Polski. Z czasem wprowadziliśmy do naszego portfolio również dachówki ceramiczne i betonowe uznanych producentów. Od początku istnienia stawiamy na najwyższą jakość i trwałość oferowanych przez nas produktów oraz kompleksową i profesjonalną obsługę. To wszystko pozwoliło na stworzenie prężnie działającej sieci oddziałów i dystrybutorów, która obejmuje województwo podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie, podlaskie oraz mazowieckie.
Sukces ten był możliwy przede wszystkim dzięki współpracy z Wami, nasi drodzy Klienci, Kontrahenci i Współpracownicy. Dlatego też mamy zaszczyt Wam, jako pierwszym, przedstawić nasze nowe logo. Ważnym jego elementem jest sygnet symbolizujący orła, który ma odzwierciedlać bliskie nam wartości, takie jak polskość, bezpieczeństwo, ale też zdecydowanie i odwagę w działaniu. Logotyp przybrał nowocześniejszą i bardziej dynamiczną postać. Zmodyfikowane zostały także jego kolory. Teraz jest to wyrazista czerń
i czerwień - symbolizujące profesjonalizm i energię. Hasło „Orzeł wśród blach” ma podkreślać naszą wiodącą pozycję na rynku pokryć dachowych. 
Wraz z nową identyfikacją wizualną planujemy dalszy rozwój naszego przedsiębiorstwa, jego oferty oraz sieci dystrybucji. Chcemy, aby Regamet stał się jeszcze bardziej rozpoznawalną i szanowaną marką, również na arenie ogólnopolskiej i europejskiej. Dlatego też w najbliższym czasie zamierzamy wprowadzić nowe działania prosprzedażowe, promocyjne oraz edukacyjne.  
Wierzymy, że w najbliższym czasie nasza współpraca stanie się jeszcze bardziej owocna. Jesteśmy przekonani, że orzeł, który zagościł w naszym logo, pozwoli zarówno Państwu, jak i naszej firmie jeszcze szerzej rozwinąć skrzydła biznesowe.
 
 
KONTAKT Z NAMI
CENTRALA
P.P.U.H "REGAMET" Sp.j K. Boroń, W. Tryba
ul. Wojsławska 14, 39-300 Mielec
e-mail: regamet@regamet.pl
tel: (17) 583 15 27

NIP: 817-10-02-607
REGON: 690018675
Pełna lista kontaktów