facebook

Regamet

PRODUCENT POKRYĆ DACHOWYCH

Jesteś w: Kontakt

Kontakt

Przedsiębiorstwo Produkcyjno
Usługowo Handlowe 
"REGAMET" Sp.j K. Boroń, W. Tryba

ul. Wojsławska 14, 39-300 Mielec

NIP: 817-10-02-607

REGON: 690018675

V-ce Dyrektor Handlowy

Grzegorz Kramarczyk

tel: +48 509 142 761

email grzegorz.kramarczyk@regamet.pl

 

Kierownik ds. sprzedaży hurtowej

(woj. Śląskie)

Krzysztof Kręcigłowa

tel: +48 600 827 532

email krzysztof.kreciglowa@regamet.pl

Dział handlowy blachy

tel: (17) 583 15 27 wew. 102, 103

email mielec@regamet.pl

 

 

Kierownik marketingu

Marcin Kluz

tel: +48 604 272 649

email marcin.kluz@regamet.pl

 

Kierownik ds. sprzedaży hurtowej

(Słowacja)

Jordan Rozmus

tel: +48 530 274 646

email jordan.rozmus@regamet.pl

Dział handlowy okna

tel: (17) 583 15 27 wew. 106

fax: (17) 585 33 90

email okna@regamet.pl

 

Kierownik Działu Zakupów

Agnieszka Wyparło

tel: +48 509 665 117

email agnieszka.wyparlo@regamet.pl

 

Kierownik ds. sprzedaży hurtowej

(woj. Lubelskie)

Mateusz Podgórski

tel: +48 730 540 240

email mateusz.podgorski@regamet.pl

Księgowość

Główna księgowa Ewa Tylutka

tel: (17) 583 08 65

fax: (17) 583 08 66

email ewa.tylutka@regamet.pl

Sprzedaż kręgów

Przemysław Lebowa

tel: +48 606 940 696

email przemyslaw.lebowa@regamet.pl

 

Kierownik ds. sprzedaży hurtowej

(woj. Łódzkie)

Robert Witkowski

tel: +48 516 105 901

email robert.witkowski@regamet.pl

Zakład produkcyjny
P.P.U.H. Regamet 
Sp.j.

Rzemień 262a, 39-322 Rzemień

tel: (17) 584 08 08

fax: (17) 584 08 09

 

Dyrektor ds. sprzedaży hurtowej

Maciej Drozd

tel: +48 604 648 101

email maciej.drozd@regamet.pl

 

Kierownik ds. sprzedaży hurtowej

(woj. Małopolskie)

Daniel Tryba

tel: +48 505 510 029

email daniel.tryba@regamet.pl

Dyrektor Handlowy

Bartłomiej Ukowski

email bartlomiej.ukowski@regamet.pl

 

 

Kierownik ds. sprzedaży hurtowej

(woj. Świetokrzyskie, Mazowieckie)

Dariusz Gołębski

tel: +48 506 029 978

email dariusz.golebski@regamet.pl

Koordynator ds. pokryć dachówkowych

Jarosław Rączka

tel: +48 505 510 030

email jaroslaw.raczka@regamet.pl

 

     
KONTAKT Z NAMI
CENTRALA
P.P.U.H "REGAMET" Sp.j K. Boroń, W. Tryba
ul. Wojsławska 14, 39-300 Mielec
e-mail: regamet@regamet.pl
tel: (17) 583 15 27

NIP: 817-10-02-607
REGON: 690018675
Pełna lista kontaktów