facebook

Regamet

PRODUCENT POKRYĆ DACHOWYCH

Jesteś w: Regamet EXELENT

EXELENT

 
Nowość! EXELENT – blask twojego dachu na wiele lat!
Firma Regamet wprowadziła do swojej oferty blaszane pokrycia dachowe z powłoką nowej generacji – EXELENT, na którą uzyskała wyłączność. Łączy ona w sobie ekstremalną trwałość z ekskluzywnym, lśniącym wyglądem. Odporność na uszkodzenia, trwałość kolorów i łatwość obróbki sprawiają, że produkt ten w pełni odpowiada oczekiwaniom zarówno dekarzy, jak i wymagających inwestorów.
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości rdzenia stalowego oraz innowacyjnej powłoki EXELENT dach cechuję się ekskluzywnym połyskiem, zachowuje stabilność koloru nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach. Produkt jest dostępny wyłącznie w ofercie Regamet i został objęty pisemną gwarancją producenta na okres 35 lat.
 
Ekskluzywne piękno bez skaz
Nowej generacji powłoka EXELENT jest bardzo odporna na uszkodzenia, a jednocześnie nadaje pokryciu dachowemu imponujący blask. Wierzchnia powłoka Topcoat została dodatkowo wzmocniona, dzięku czemu jest odporna na zarysowania. Dostępna jest z trzech kolorach: czarny (RAL 9005), grafit (RAL 7016) i brązowy (RAL 8017). Materiał wsadowy z powłoką EXELENT tłoczony jest we wszystkich dostępnych profilach blachodachówek, blach trapezowych oraz paneli dachowych. Dzięki rdzeniowi wykonanemu ze stali konstrukcyjnej profile blaszane z warstwą EXELENT są sztywniejsze i łatwiejsze w obróbce, co znacznie podnosi jakość pracy dekarzy.
 
KONTAKT Z NAMI
CENTRALA
P.P.U.H "REGAMET" Sp.j K. Boroń, W. Tryba
ul. Wojsławska 14, 39-300 Mielec
e-mail: regamet@regamet.pl
tel: (17) 583 15 27

NIP: 817-10-02-607
REGON: 690018675
Pełna lista kontaktów