facebook

Regamet

PRODUCENT POKRYĆ DACHOWYCH

Jesteś w: Regamet Produkty

Produkty

Bez względu na to, czy stawiasz nowy dom, czy może przeprowadzasz generalny remont, z pewnością zastanawiasz się nad montażem blachodachówki. To świetny wybór z kilku powodów. Przede wszystkim otrzymujesz wysokojakościowy produkt – m.in. powłokę PURTEXT z 40-letnią gwarancją. Możesz być pewny, że pokrycie dachowe zniesie niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak promienie słońca czy opady gradu. Do tego otrzymujesz szeroki wybór kolorów z palety RAL i bogaty wachlarz modeli o estetycznym wykończeniu.

blachodachowka

Trwałość, łatwość montażu, uniwersalność… tak można określić to, co wyróżnia blachę trapezową spośród innych pokryć dachowych. Jest chętnie wybierana zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym. Wykonanie z materiałów wsadowych o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne czyni to rozwiązanie jednym z najbardziej ekonomicznych. Jeśli do tego dodamy, że blacha trapezowa jest dostępna w szerokiej palecie barw, nie pozostawiamy wątpliwości co do wyboru pokrycia dachowego.

blachodachowka trapez
 

Łączenie nowoczesności i tradycji to trend, który można spotkać wszędzie – także w dekarstwie. W odpowiedzi na potrzeby klientów poszukujących niecodziennych rozwiązań przygotowaliśmy ofertę, w której znajdują się nowoczesne pokrycia dachowe – rąbki szerokie i wąskie. Umożliwiają stworzenie tradycyjnego dachu na rąbek stojący, charakterystyczny dla zabytkowych budynków sakralnych, kamienic czy dworków. Sprawdzą się zarówno podczas renowacji, jak i tworzenia zupełnie nowych form architektonicznych.

nowoczesne pokrycia dachowe

Trudno wyobrazić sobie właściwie zamontowaną powłokę dachową bez szeregu praktycznych akcesoriów, takich jak folia, systemy rynnowe czy okna i włazy. W naszej ofercie znalazło się wszystko, co niezbędne podczas prac dekarskich, w tym również produkty do obróbki blachy, elementy montażu połaci dachowych i metalowe sztachety. Dzięki współpracy z czołowymi producentami (jak Gamrat, Galeco, Marma, Koelner czy Gunnebo Industries) dostarczymy Ci najciekawsze i zarazem najsolidniejsze akcesoria dostępne na rynku.

akcesoria do dachów
KONTAKT Z NAMI
CENTRALA
P.P.U.H "REGAMET" Sp.j K. Boroń, W. Tryba
ul. Wojsławska 14, 39-300 Mielec
e-mail: regamet@regamet.pl
tel: (17) 583 15 27

NIP: 817-10-02-607
REGON: 690018675
Pełna lista kontaktów