PL / SK

Handlowiec

W związku z rozszerzeniem usług firmy poszukujemy ambitnych i nastawionych na profesjonalną obsługę Klienta, handlowców do pracy w obrębie sprzedaży usługi rozkroju poprzecznego i wzdłużnego blachy dla przemysłu

Obowiązki

- realizacja założonych planów sprzedaży w oparciu o nowe usługi
- poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
- budowanie długofalowych relacji z klientami
- Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert handlowych
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy Regamet

Wymagamy

- popartego sukcesami doświadczenia sprzedażowego
- wiedzy i praktyki w zakresie doradztwa technicznego
- wykształcenia min. średniego, dodatkowym atutem będzie ukierunkowanie techniczne
- znajomości rynku budowlanego, montażowego, inwestycyjnego
- wysokich zdolności negocjacyjnych
- umiejętność pracy z komputerem
- pełnego zaangażowania w dążeniu do osiągnięcia celu
- Czynnego prawa  jazdy kat. B

Zapewniamy

- stabilne warunki zatrudnienia
- umowa o pracę na pełny etat
- motywacyjny system wynagrodzenia
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- samochód służbowy, telefon komórkowy i inne narzędzia pracy
- pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole

CV i list motywacyjny kierować na emaila -michal.mroz@regamet.pl